Ocupantele podiumului LNBF de anul trecut sunt din nou în semifinale
Cătălin Tănase: „FRB nu va mai lăsa CSM Târgoviște să participe în LN dacă nici în vara asta nu se vor rezolva problemele”
Antrenorul crede că „este imposibil să îți propui obiective de mare performanță” până nu se rezolvă datoriile vechi
FCC ICIM Arad se califică în semifinalele LNBF după 3-0 cu CSM Târgoviște
Arădencele au câștigat meciul trei după ce au fost conduse cu 21 de puncte
Seria de play-off dintre CSM Târgoviște și FCC ICIM Arad se mută pe terenul dâmbovițencelor
Arădencele sunt la un pas de calificarea în semifinale după cele două victorii de acasă
Larisa Toma: „În sferturile 3 și 4 nu ne-am mai ajutat și n-am mai fost echipă în apărare”
Veterana de la CSM Târgoviște a fost aproape de double-double în meciul doi din play-off, pierdut la Arad
FCC ICIM Arad se impune și în meciul doi cu CSM Târgoviște, ducând scorul la 2-0 în seria de play-off
Galben-albastrele au dominat sub panou în repriza secundă, când oaspetele au marcat doar 7 puncte
Cătălin Tănase: „N-am știut să gestionăm pe final atacul. Ne-au surprins puțin cu apărarea în zonă”
CSM Târgoviște a cedat la patru puncte în deplasare în primul meci din play-off cu FCC ICIM Arad
Ancuța Stoenescu: „Un pic mai concentrate pe final, cred că reușeam o victorie frumoasă”
CSM Târgoviște a pierdut la Arad primul meci din play-off, după ce a condus 28 de minute
FCC ICIM Arad preia conducerea după primul meci cu CSM Târgoviște din play-off
Oaspetele au condus 28 de minute, dar gazdele au revenit în final și au câștigat un joc intens și disputat
FCC ICIM Arad și CSM Târgoviște deschid play-off-ul LNBF miercuri la Sala Victoria
Cele două echipe și-au împărțit victoriile în cele patru dueluri din acest sezon
LNBF: Programul primelor meciuri din turul 1 de play-off
Zilele de disputare au fost modificate față de cele stabilite inițial
CSM Târgoviște a anunțat despărțirea de Monique Coker
Americanca era a doua recuperatoare a echipei în campionat, dar juca „într-un picior”