Sala

Adresa:
Preț bilete:
Știri
Rapid și Agronomia s-au impus în meciurile care au deschis grupa pentru locurile 9-13 din LNBF
CSM Târgu Mureș începe astăzi jocurile de la primul turneu, pe care îl găzduiește
LNBF: Programul primului turneu pentru locurile 9-13
Sala Sporturilor din Târgu Mureș găzduiește partidele de astăzi până sâmbătă
Depunctări drastice și schimbări majore în clasamentul Grupei Galbene din LNBF
CSU CSM Oradea urcă pe doi și va fi adversara campioanei ACS Sepsi SIC în primul tur din play-off
Florina Stănici (Diaconu) a înscris 37 de puncte pentru succesul Rapidului la Târgu Secuiesc
Alb-vișiniile sunt ca și calificate în play-off după victoria din penultima etapă a Grupei Galbene
Kayla Mobley a stabilit un nou record de puncte într-un meci din această ediție a Cupei României
Prestația sa n-a fost suficientă pentru ACS KSE Târgu Secuiesc care a pierdut la un punct returul din sferturi
Olimpia CSU Brașov se impune la un punct în returul cu ACS KSE Târgu Secuiesc și merge la Final 4
Brașovencele și-au menajat 3 piese de bază și covăsnencele au fost aproape să profite
Olimpia CSU Brașov caută a 4-a calificare la rând la turneul final al Cupei României
Brașovencele încep cu un avans de 28 de puncte returul sfertului cu ACS KSE Târgu Secuiesc
Etapă cu surprize în Grupa Galbenă din LNBF, cu victorii ale ultimelor două clasate în fața primelor două
Agronomia și CSM Alexandria au câștigat cu Rapid și CSM Târgu Mureș, iar ACS KSE Târgu Secuiesc, la Oradea
Olimpia CSU Brașov își respectă statutul de favorită și câștigă la 28 de puncte la Târgu Secuiesc
Formația din a doua grupă valorică a ținut aproape în primele 27 de minute din manșa tur a sfertului cupei
ACS KSE Târgu Secuiesc și Olimpia CSU Brașov luptă pentru un loc la Final 4-ul Cupei României
Formația calificată ca „lucky-loser” are un adversar din a doua grupă valorică în sferturi
Ljubomir Kolarevic: „Cred că este ca un meci de box între șoarece și girafă”
ACS KSE Târgu Secuiesc găzduiește prima manșă a sfertului din cupă cu Olimpia CSU Brașov
Agronomia București a oprit seria de 14 înfrângeri cu victoria de acasă cu ACS KSE Târgu Secuiesc
Covăsnencele au jucat fără principala lor armă ofensivă
Kayla Mobley, din nou de neoprit pentru ACS KSE Târgu Secuiesc în duelul cu liderul Grupei Galbene
Covăsnencele s-au impus acasă cu CSM Târgu Mureș și se apropie de lupta pentru ultimul loc de play-off
ACS KSE Târgu Secuiesc ajunge la 3 succese consecutive în Grupa Galbenă din LNBF
Covăsnencele au reușit multe puncte după greșelile celor de la CSM Alexandria, care au jucat și ieri
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CSM Alexandria
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CSM Alexandria la o diferenţă de 16 puncte
Florina Stănici (Diaconu) și Kayla Mobley au înscris 70 de puncte în duelul dintre Rapid și ACS KSE Târgu Secuiesc
Americanca a egalat recordul stagional de eficiență, fiind a doua jucătoare cu 40 de puncte într-un meci
ACS KSE Târgu Secuiesc câștigă prima dată cu Rapidul în acest sezon
Pentru covăsnence a fost a 2-a victorie în Grupa Galbenă, iar pentru bucureștence al 2-lea eșec
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CS Rapid București
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CS Rapid București la o diferenţă de 6 puncte
Kayla Mobley are 12 double-doubles în 13 meciuri din grupa a doua valorică în LNBF
Iringo Debreczi a bifat al doilea double-double în victoria cu CSU CSM Oradea
ACS KSE Târgu Secuiesc obține a 4-a victorie stagională cu CSU CSM Oradea în 5 dueluri
Bihorencele au avut două sferturi cu mai puțin de 5 puncte înscrise și au întrerupt seria de 6 victorii