Adresa: Sfântu Gheorghe
Preț bilete: 10 RON
Știri
LNBF – Etapa 6 – MVP: Kristina Higgins
Americanca a stabilit noi recorduri stagionale de puncte și eficiență în victoria campioanei la Târgoviște
ACS Sepsi SIC obține a 6-a victorie la rând în grupa valorică A din LNBF
CSM Târgoviște n-a înscris în ultimele patru minute și alb-verzile au încheiat cu un run de 12 puncte
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Târgoviște
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Târgoviște la o diferenţă de 17 puncte
CSM Târgoviște primește vizita campioanei în prima etapă din returul grupei valorice A
ACS Sepsi SIC a câștigat la 32 de puncte în tur
Zoran Mikes: „Sunt puțin dezamăgit pentru că am pierdut un joc pe care simțeam că putem să-l câștigăm”
ACS Sepsi SIC a cedat cu 68-76 în deplasare cu Orman Genclik, în etapa 3 din EuroCup
ACS Sepsi SIC pierde în prima deplasare din EuroCup, cu Orman Genclik
Campioana României a înscris doar 7 puncte în sfertul trei, când gazdele s-au distanțat decisiv
Zoran Mikes: „Orman este o echipă cu un 5 de start puternic. Rotația este similară cu cea de la Mersin”
ACS Sepsi SIC joacă miercuri în deplasare cu Orman Genclik în etapa a 3-a din EuroCup
ACS Sepsi SIC începe miercuri seria deplasărilor europene cu Orman Genclik
Grupa D este singura din EuroCup în care toate cele patru echipe au o victorie și o înfrângere
ACS Sepsi SIC obține o victorie categorică în duelul cu CSM Satu Mare
Gazdele au controlat meciul încă din primul sfert, iar oaspetele pierdut-o pe Tavic înainte de pauză
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Satu Mare
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Satu Mare la o diferenţă de 39 puncte
ACS Sepsi SIC și CSM Satu Mare se întâlnesc pentru a 8-a oară în 2018
Reeditarea finalelor interne din sezonul trecut va fi transmisă pe FRB TV
Özlem Şencan: „Am pierdut meciul cu Sepsi la recuperare. Înfrângerea cu Botaș ne-a demotivat și trebuie să revenim”
Mersin BSB a cedat la 17 puncte în duelul cu ACS Sepsi SIC din EuroCup
Zoran Mikes: „Sunt foarte bucuros că am arătat caracter. Chiar și cu multe greșeli am fost capabili să câștigăm în acest mod”
ACS Sepsi SIC s-a impus cu 87-70 în duelul cu Mersin BSB
Kristina Higgins: „Echipa a răspuns bine după prima înfrângere din EuroCup. Am jucat tare”
Pivotul american a contribuit cu un double-double la succesul lui ACS Sepsi SIC cu Mersin BSB
ACS Sepsi SIC reușește cu Mersin BSB prima victorie în această ediție a EuroCup
Campioana României s-a impus acasă la 17 puncte, cu o apărare mult mai bună ca în prima etapă
Zoran Mikes: „Au un 5 de start foarte puternic. Poate lotul nu este atât de complet ca al echipei ruse”
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe înfruntă astăzi Mersin BSB, în etapa a 2-a din EuroCup
Annemarie Godri-Părău: „Meciurile din campionatul României nu ne ajută foarte mult să ne pregătim de Eurocupă”
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe primește joi vizita celor de la Mersin BSB în etapa a 2-a din EuroCup
ACS Sepsi SIC dispută joi al doilea meci din grupa D a EuroCup, cu Mersin BSB
Formația turcă o are în componență pe „acvila” Ashley Walker
ACS Sepsi SIC își continuă parcursul perfect în campionat cu victoria de la Cluj