CS Agronomia București


CS Agronomia București
Fondat în anul: 2009
Culori:
   Alb-Albastru    Alb-Albastru

Detalii echipă

Telefon: 0732 409 805
Mail: office@4sports.ro
Web: http://www.4sports.ro/

Staff

Sala

Adresa: Bucuresti, sector 1, Bd. Marasti, nr. 59
Preț bilete:
Știri
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 48 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj la o diferenţă de 17 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București la o diferenţă de 10 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 27 puncte 
Rapid București învinge pe CS Agronomia București
Rapid București învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 18 puncte 
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 8 puncte 
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 18 puncte 
CSM Târgu Mureș rămâne neînvinsă în grupa valorică C a LNBM
Etapa cu numărul 6 s-a desfășurat astăzi, 7 noiembrie 
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 13 puncte 
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 45 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 30 puncte 
Consiliul Director FRB a decis depunctarea mai multor echipe pentru că nu au respectat criteriul prezenței în Liga Națională de 3x3
Sepsi Sfântu Gheoghe și trei echipe din Liga Națională de Baschet Masculin vor suferi sancțiuni disciplinare (Surse) 
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 27 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj la o diferenţă de 28 puncte 
Agronomia învinge CN Aurel Vlaicu în derby-ul tinereții din Urna Valorică C
Meciul a fost animat și de efervescența celor doi antrenori, Milan Sokic și Cristian Teodorescu 
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București la o diferenţă de 10 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București la o diferenţă de 10 puncte 
CSO Voluntari învinge pe CS Agronomia București
CSO Voluntari învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 33 puncte 
CSO Voluntari învinge pe CS Agronomia București
CSO Voluntari învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 28 puncte 
CSM Alexandria debutează cu victorie în Cupa României
Teleormănencele au preluat pe final conducerea cu Agronomia București  


Click aici pentru arhiva articolelor.
Faza turneelor finale - Turneu final promovare
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 6
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 5
3 ABC Athletic Constanța 4
4 CN „Aurel Vlaicu” București 3

Faza turneelor finale - Turneu final sateliti
    Pct.
1 CS Dinamo București 2 6
2 BCMU CSM 2 Pitești 5
3 CSU Sibiu 2 4
4 BC Timba 2 Timișoara 3

Faza semifinala - Grupa I - A
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 24
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 24
3 CN „Aurel Vlaicu” București 23
4 ABC Athletic Constanța 22
5 CS Municipal Ploiești 22
6 CSO Voluntari 22
7 CS Municipal Sighetu Marmației 17
8 CS Municipal Mediaș 14

Faza semifinala - Grupa II - B
    Pct.
1 Rapid București 14
2 ACS Târgu Jiu 12
3 CS Universitar Brașov 11
4 CS Agronomia București 10
5 CS Universitar Ploiești 7

Faza semifinala - Grupa III - C (Sateliti)
    Pct.
1 CSU Sibiu 2 11
2 BC Timba 2 Timișoara 7
3 BC Mureş Târgu Mureş 2 5
4 BC SCM Timişoara 2 4

Faza semifinala - Grupa IV - C (Sateliti)
    Pct.
1 BCMU CSM 2 Pitești 10
2 CS Dinamo București 2 9
3 Steaua CSM EximBank 2 București 8
4 CS Politehnica Iași 2 6

Faza de calificare - Grupa 1
    Pct.
1 CS Municipal Sighetu Marmației 18
2 CS Municipal Mediaș 16
3 BC Timba 2 Timișoara 16
4 ACS Târgu Jiu 15
5 BC SCM Timişoara 2 15
6 CSM Oradea 2 10

Faza de calificare - Grupa 2
    Pct.
1 CS Municipal Ploiești 17
2 CSO Voluntari 17
3 CSU Sibiu 2 15
4 BC Mureş Târgu Mureş 2 15
5 U BT Cluj-Napoca 2 14
6 CS Universitar Brașov 12

Faza de calificare - Grupa 3
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 23
2 CS Dinamo București 2 21
3 CSU Ştiinţa Bucureşti 20
4 CS Agronomia București 19
5 Steaua CSM EximBank 2 București 17
6 CS Universitar Ploiești 14
7 SCM U Craiova 2 12

Faza de calificare - Grupa 4
    Pct.
1 ABC Athletic Constanța 18
2 CN „Aurel Vlaicu” București 18
3 Rapid București 16
4 BCMU CSM 2 Pitești 14
5 CS Politehnica Iași 2 12
6 CS Phoenix Galați 2 12