Capacitate: 400
Adresa: Satu Mare
Preț bilete:
Știri
Se cunosc duelurile din primul tur al play-off-ul LNBF după rezultatele din penultima etapă
Singura incertitudine: cine va avea avantajul terenului propriu între CSM Târgoviște și FCC ICIM Arad
Maikel Lopez: „Au jucat foarte agresiv și au meritat victoria. Am muncit o lună pentru cupă”
CSM Satu Mare a pierdut la Arad în penultima etapă din Grupa Roșie a LNBF
FCC ICIM Arad reușește surpriza și obține prima victorie a sezonului cu CSM Satu Mare
După înfrângerea de la Arad vicecampioana iese din lupta pentru primul loc înainte de play-off
FCC ICIM Arad primește vizita vicecampioanei în penultima etapă din Grupa Roșie
CSM Satu Mare a câștigat toate cele 3 meciuri cu arădencele în acest sezon
Brittany Denson, la al 9-lea double-double în această ediție a LNBF
CSM Satu Mare s-a impus pe terenul Universității Cluj la care Arlesia Morse a terminat în double-double
CSM Satu Mare câștigă la Cluj și ajunge la 8 succese la rând în campionat
Sătmărencele s-au distanțat decisiv în ultimul sfert
Ultima și prima clasată deschid etapa a 12-a din Grupa Roșie a LNBF
Sătmărencele au 7 victorii consecutive în fața clujencelor
Florin Mureșan, amendat de Curtea de Apel București cu suma de 700 de lei
Procesul lui Jose Araujo împotriva clubului sătmărean trenează din cauza managerului Florin Mureșan
S-au stabilit semifinalele Cupei României la Baschet Feminin
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe va încerca să își apere trofeul pe propriul teren
Finalistele ediției precedente vor să țină Final 4-ul Cupei României, feminin
Joi la prânz se decide gazda turneului final și se stabilesc duelurile din semifinale
CSM Satu Mare, prima echipă calificată la Final 4-ul cupei după ce a câștigat și returul cu CSM Târgoviște
Oaspetele au avut doar două jucătoare peste 23 de ani la al doilea meci cu finalista de anul trecut
CSM Satu Mare abordează returul de acasă cu CSM Târgoviște cu un avans foarte mare
Sătmărencele au obținut cea mai mare diferență în prima manșă din sferturile cupei
CSM Satu Mare, cu un pas și jumătate în Final 4-ul cupei după victoria la 46 de puncte de la Târgoviște
Sătmărencele au preluat conducerea încă din primul sfert și s-au distanțat tot meciul
CSM Târgoviște și CSM Satu Mare deschid sferturile din Cupa României
Sătmărencele au 3-1 în acest sezon cu dâmbovițencele care au câștigat toate duelurile directe din cupă
CSM Satu Mare obține la Brașov a 7-a victorie consecutivă în Grupa Roșie din LNBF
Vicecampioana a controlat meciul din etapa a 10-a și s-a impus la 45 de puncte
Olimpia CSU Brașov și CSM Satu Mare se întâlnesc pentru a 4-a oară în acest sezon
În precedentele trei dueluri s-au impus de fiecare dată gazdele
Lloyd, Denson și Amukamara au marcat trei sferturi din punctele sătmărene în succesul cu CSM Târgoviște
Pivotul a bifat al 7-lea double-double în acest campionat
CSM Satu Mare, succes categoric acasă cu CSM Târgoviște
Gazdele au înscris 30 de puncte pe contraatac
CSM Satu Mare și CSM Târgoviște, repetiție pentru sferturile cupei
Ultima confruntare directă a avut nevoie de două reprize de prelungiri
Andreea Huțanu: „Au fost două reprize diferite. A fost un început greu de meci pentru noi”