Capacitate: 2000
Adresa: B-dul Unirii nr. 2, Târgovişte, Dâmboviţa
Preț bilete:
Știri
Se cunosc duelurile din primul tur al play-off-ul LNBF după rezultatele din penultima etapă
Singura incertitudine: cine va avea avantajul terenului propriu între CSM Târgoviște și FCC ICIM Arad
ACS Sepsi SIC câștigă restanța cu CSM Târgoviște și revine pe primul loc în Grupa Roșie
Campioana a dominat la recuperare și a înscris 30 de puncte după greșelile adverse
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Târgoviște
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Târgoviște la o diferenţă de 29 puncte
CSM Târgoviște și ACS Sepsi SIC se întâlnesc în restanța din etapa a 11-a a Grupei Roșii din LNBF
Campioana a câștigat toate sferturile în cele trei confruntări din acest sezon
Biljana Pesovic și Ancuța Stoenescu, principalele marcatoare la Olimpia CSU Brașov vs CSM Târgoviște
Carla Bartee și Laura Vaida au fost în double-double la jocul pentru locul 3
Olimpia CSU Brașov se impune cu CSM Târgoviște și are avantajul rezultatelor directe în caz de egalitate
Brașovencele au condus aproape tot meciul și Wingate a marcat în final pentru diferența de 16 puncte
Duelul dintre Olimpia CSU Brașov și CSM Târgoviște poate decide ocupanta locului 3 înainte de play-off
Ambele echipe au jucat fără piese de bază în returul din cupă, în cursul săptămânii
CSM Satu Mare, prima echipă calificată la Final 4-ul cupei după ce a câștigat și returul cu CSM Târgoviște
Oaspetele au avut doar două jucătoare peste 23 de ani la al doilea meci cu finalista de anul trecut
CSM Satu Mare abordează returul de acasă cu CSM Târgoviște cu un avans foarte mare
Sătmărencele au obținut cea mai mare diferență în prima manșă din sferturile cupei
CSM Satu Mare, cu un pas și jumătate în Final 4-ul cupei după victoria la 46 de puncte de la Târgoviște
Sătmărencele au preluat conducerea încă din primul sfert și s-au distanțat tot meciul
Ancuța Stoenescu: „Am încredere în noi că putem face meciuri la fel de bune cum au fost și până acum”
CSM Târgoviște găzduiește prima manșă a dublei cu CSM Satu Mare din sferturile cupei
CSM Târgoviște și CSM Satu Mare deschid sferturile din Cupa României
Sătmărencele au 3-1 în acest sezon cu dâmbovițencele care au câștigat toate duelurile directe din cupă
Tribunalul București: "Efectele juridice nu pot fi disociate în efecte sportive și efecte de drept civil"
Instanța din capitala țării afirmă că orice acțiune, indiferent că este realizată pe plan sportiv, produce efecte juridice
Phoenix Știința Constanța, la primul succes în deplasare în prima grupă valorică din LNBF
Formația de la malul mării s-a impus la Târgoviște în etapa a 10-a din faza a doua a sezonului regulat
CSM Târgoviște primește vizita celor de la Phoenix Știința Constanța în etapa a 10-a din Grupa Roșie