Adresa: Str. Parcul Sportiv Municipal, Nr. 4
CSM Târgu Mureș obține a 4-a victorie la rând în Grupa Galbenă
Mureșencele au câștigat cu CSM Alexandria în restanța din etapa a 3-a
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Universitatea CSM Oradea
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Universitatea CSM Oradea la o diferenţă de 37 puncte
CSM Târgu Mureș obține al doilea succes consecutiv în Grupa Galbenă și trece pe doi
Rapidul rămâne la două puncte în spatele locului care duce în play-off
CSM Târgu Mureș câștigă primul meci din faza a doua a LNBF, acasă cu ACS KSE Târgu Secuiesc
Gazdele au controlat jocul cu o echipă care a jucat ieri și nu a contat pe Mobley
CSM Târgu Mureș încheie cu un succes pe terenul Agronomiei grupa B din LNBF
Mureșencele egalează Rapidul cu 19 puncte, iar Agronomia termină prima fază pe ultima poziție
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 22 puncte
Phoenix Știința Constanța obține o victorie categorică la Târgu Mureș
Constănțencele și-au adjudecat toate sferturile în ultimul lor meci din grupa B. CSM Târgu Mureș mai are un joc
CSU CSM Oradea câștigă la Târgu Mureș după ce s-a desprins în sfertul secund
CSM Târgu Mureș a jucat fără trei piese importante
CS Universitatea CSM Oradea învinge pe CSM Târgu Mureș
CS Universitatea CSM Oradea învinge pe CSM Târgu Mureș la o diferenţă de 17 puncte
Scandal între Helga Csurulya și Bianca Voica, în timpul partidei dintre Târgu Secuiesc și CSM Târgu Mureș
Cele două jucătoare au fost descalificate, după ce s-au lovit în timpul unui duel. Video
CSM Târgu Mureș câștigă la Târgu Secuiesc după multe schimbări de lider și prelungiri
Tânăra Bobar a înscris coșul victoriei și gazdele au ratat două libere pe final
CSM Târgu Mureș învinge pe ACS KSE Târgu Secuiesc
CSM Târgu Mureș învinge pe ACS KSE Târgu Secuiesc la o diferenţă de 2 puncte
Rapid București se impune la Târgu Mureș, cu Stănici (Diaconu) și Matei în double-double
Pentru CSM Târgu Mureș a fost prima înfrângere acasă în campionat
CS Rapid București învinge pe CSM Târgu Mureș
CS Rapid București învinge pe CSM Târgu Mureș la o diferenţă de 23 puncte
Ionel Brustur: „Mă bucur că s-a înființat CSM-ul, că sportul mureșean reușește să meargă în continuare cu mai multe secții”
Antrenorul de la CSM Târgu Mureș speră să ajute tinerele să crească și ne-a vorbit despre prima parte a sezonului
Phoenix Știința Constanța și ACS KSE Târgu Secuiesc deschid luni etapa a 9-a din grupa B a LNBF
CSM Alexandria și CSM Târgu Mureș primesc miercuri vizita echipelor bucureștene
Phoenix Constanța ajunge la 3 victorii din 4 în turneele din Cupa României 3x3 feminin
Constănțencele au câștigat turneul 4 după o finală cu FCC ICIM Arad, cu același scor ca la turneul 1
CS Phoenix Constanța și-a adjudecat primul turneu din CR 3x3 feminin după o finală cu FCC ICIM Arad
A fost primul turneu din seria de patru care se dispută la Arena de Baschet în aceste zile